Konak’ta Organ Bağışı Haftası’nda örnek kampanya
Ülkemizde her yıl 3-9 Kasım tarihleri arasında kutlanan Organ ve Doku Bağışı Haftası’nda bu yıl Konak Belediyesi örnek bir uygulamaya imza attı. Konak İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde belediyenin Basmane’deki hizmet binası girişinde Organ Bağışı Standı kuruldu. Hafta boyunca açık kalacak stantta başta belediye çalışanları olmak üzere dileyen vatandaşlar da organ bağışında bulunabilecek.
- | Son Güncelleme:
- | Egeli Gazete
Player yükleniyor...
![](https://www.egeligazete.com/wp-content/uploads/2019/11/k2-1-300x200.jpeg)
![](https://www.egeligazete.com/wp-content/uploads/2019/11/k3-1-300x200.jpeg)
![](https://www.egeligazete.com/wp-content/uploads/2019/11/k4-1-300x200.jpeg)
![](https://www.egeligazete.com/wp-content/uploads/2019/11/k5-1-300x200.jpeg)
YORUMLAR
Yorum Yap