Başkan Mustafa İduğ: “Biz büyük bir aileyiz”

Bornova'daki birlik ve beraberlik, Bornova Belediyesi'nin muhtarlar, mecliste grubu bulunan CHP, AK Parti ve İyi Partili meclis üyeleri, belediye bürokratları ve ilçedeki tüm paydaşların katılımı ile gerçekleştirdiği Vizyon Çalıştayı'na da yansıdı. Çalıştay kapsamında düzenlenen gala yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

  • | Son Güncelleme:
  • | Egeli Gazete
Player yükleniyor...

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, ilçede en az iki dönem görev yapan muhtarlar ve meclis üyeleri ile belediyede 15. hizmet yılını dolduran bürokratlara anı plaketi vererek teşekkür etti. Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Çakmakci de Başkan İduğ'a bir teşekkür plaketi verdi.

Birlikte yönetiyoruz

 "Bornova hepimizin" sloganı ile Bornova'yı hep birlikte yönettiklerini söyleyen Başkan İduğ,  "Burada ne kadar büyük bir aile olduğumuzu hepimiz gördük. Bu birlik ve beraberlik daim olsun. Daha sık bir araya gelelim. Bornovamız için fikirler üretip, hep birlikte hayata geçirelim. Her şey daha yaşanabilir bir kent yaratmak için. Burada bizimle birlikte olan herkese ve organizasyona emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni yıl da kutlandı

Bornova'daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile akademisyenlerin de katıldığı özel gecede, 2019 yılına hep birlikte kesilen yeni yıl pastası ile veda edildi. Coşkuyla İzmir Marşı söylendi.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk yorum yapan sen ol...

Yorum Yap

Bu Alan Boş Bırakılamaz
Bu Alan Boş Bırakılamaz
Yorum Yapma Şartlarını Kabul Etmediniz